זה יהיה ערב חתונה קסום, מרגש ומיוחד בדיוק כמו שחלמתם...

דיג'יי ערן פרחי- 054-5750070 

אמא, אבא אנחנו מתחתנים... ככה מתחילה כמעט כל חתונה. ומרגע שנבחר התאריך אתם מתחילים במרוץ מטורף: למצוא אולם או מקום מיוחד בטבע, טבעות נישואין, רבנות, שמלת כלה, חליפת חתן, צלמים, בר אקטיבי, הזמנות... ומה עם המוסיקה? כאן נכנס די-ג'יי ערן פרחי לתמונה!

 


הרבה יותר מסתם שירות מוסיקלי לאירוע שלכם...

די-ג'יי ערן פרחי ידוע בקרב לקוחותיו כבעל מקצוע איכותי ומקורי שהתברך ביכולות מיוחדות בתחום המוסיקה. הוא יארגן לכם את המוסיקה הכי שמחה, אהובה ומרגשת. בדיוק בסגנון שאתם אוהבים באמת ויהפוך עבורכם את החתונה לאירוע בלתי נשכח. ואם רק תשאלו, הוא ישמח לעזור לכם לאתר את שאר נותני השירותים שאתר צריכים לאירוע שלכם ויחבר אתכם עם הטובים ביותר!

מתקלט לכם באהבה...   

כשערן יוצא לתקלט באירועים, הוא יודע ללא צל של ספק שעל הרחבה שלו כולם ירקדו. הוא יודע ששילובי השירים והמוסיקה שהכין במיוחד עבור החתונה שלכם, יקפיצו את רחבת הריקודים וזו, תתמלא עד אפס מקום בשמחה אדירה. עבור ערן כל חתן וכלה שמתחתנים זהו אירוע מיוחד. יחד איתכם הוא יתרגש מתחת לחופה, וירגש עבורכם את כל הנוכחים בשירי חופה מקוריים ובמגוון רעיונות מיוחדים והפתעות מוסיקליות במידה ותבחרו בכך...

חתונה בליווי אישי צמוד...

התאמת מוסיקה לאירועים, זו לא עבודה פשוטה, זהו תהליך ארוך וחשוב ביותר אשר מתחיל בהיכרות יסודית איתכם – החתן והכלה. איזו אווירה אתם רוצים באירוע, מהו תמהיל האורחים המוזמנים לחתונה, אילו שירים לחופה אתם אוהבים ומהו האחד שירגש את כולם ואיזה סגנון מוסיקלי תרצו במיוחד או לחלופין לא תרצו כלל... יחד איתכם הוא יבנה את האירוע החל מהצלילים שילוו את כניסת האורחים ועד לשיר החופה, האווירה במהלך האוכל ועד למוסיקה שתקפיץ את כולם לרחבה מגדול ועד קטן. ערן לא חוסך בשעות העבודה שלו מולכם, בעלי השמחה. הוא זמין ללקוחותיו ככל שיידרש, עונה בסבלנות רבה על כל שאלה ומגשים לכם כמעט כל חלום. כי הוא יודע שזהו היום המיוחד שלכם.

להיות די-ג'יי זה לא רק מוסיקה זו אומנות...

 בשביל ערן, להיות די-ג'יי זו שליחות וזוהי אהבתו הגדולה ביותר! ואם בחרתם בו לתקלט באירוע שלכם, אתם יכולים להיות שקטים ולדעת שכל האורחים ימצאו את המוסיקה שלהם על הרחבה. לערן חוש מיוחד ויכולת קריאת קהל מדהימה, מה שמסייע לו לאתר את הקהלים השונים ולתת להם בדיוק את המוסיקה שהם אוהבים. והוא מבטיח שכל הקהל יקום על הרגליים והרחבה תתמלא בשמחה אדירה. לטענתו, מקצוע הדי-ג'יי מורכב מ 70% בן אדם ו 30% מוסיקה. לערן המינון המדויק עליו הוא מדבר. לקוחותיו חשובים לו עד כדי כך שהוא ייתן למענם הכל.

הפתעות קטנות שעושות את כל ההבדל בין סתם חתונה לחתונת השנה...

לערן מגוון רעיונות מיוחדים ומוסיקליים שמשדרגים את האירועים שהוא מלווה. באולפן המיוחד שלו הוא יכין עבורכם ברכת חתן או ברכת כלה, ברכתכם לאורחים או רמיקס מיוחד שיוקלט במיוחד עבורכם. ואם לאחר שתשמעו עשרות שירים לחופה תהיה לכם פנטזיה משלכם – ערן יוכל להכין עבורכם עיבוד מיוחד של שיר שתאהבו ולהפוך אותו לקטע שילווה אתכם אל החופה.

מזל טוב – היום אתם מתחתנים...

הנה מגיע היום הגדול. אתם מחכים בהתרגשות בחדר החתן-כלה. אורות הפלאש וצלמי הווידיאו מקיפים אתכם. אמא מזילה דמעה ואבא עומד קצת לחוץ... והמוסיקה פורטת לכולם על מיתרי הרגש. מלטפת או מרגשת, מקפיצה או מטרפת וכשערן פרחי עומד על הבמה היא באמת יוצרת לכם ערב מושלם.

החתונה שלכם היא הרבה יותר מעוד ערב קסום, היא היום שבו אתם בונים משפחה בישראל. היא מפגש רב דורי מרגש שילווה אתכם לכל ימי חייכם. ערן פרחי יודע את זה והמומחיות שלו היא להפוך את הערב המיוחד הזה ללא פחות ממושלם!

מתכננים את חתונת החלומות שלכם? צרו קשר 054-5750070

 

facebookyoutubetwittersoundcloud
...


 עיצוב: Giraffic Design dot בניה: Design Plus