שמי ערן פרחי ואני מוסיקאי בנשמתי!

די ג'יי ערן פרחי- 054-575-0070


מוסיקה זה סגנון החיים שלי וזוהי אהבתי הגדולה ביותר... אני אוהב את המוסיקה ועוד יותר אוהב להביא אותה לאחרים ולעשות להם טוב עלהנשמה....

 

כבר בצעירותי, נפתחתי לעולם המוסיקה, התאהבתי, ומאז זהו התחום שבו אני עוסק. בתחילת דרכי תקלטתי סגנונות מוסיקליים שונים ביניהם האוס, מיין-סטרים והיפ-הופ, באירועים לנוער. עם הזמן התחלתי לעשות מוסיקה באירועים מורכבים כמו מסיבות משפחתיות בר/בת מצווה, מסיבות גדולות ועוד... כיום אני מתמחה במוסיקה לחתונות ולאירועים עסקיים.למרות היותי בחור צעיר יחסית אני מאמין חסר תקנה ברומנטיקה, באהבה ובמוסד הנישואין.

עבורי חתונה היא איחוד של כל האמונות הללו ומכאן החיבור העמוק שלי דווקא לחתונות.

תמיד דאגתי ללמוד מהטובים ביותר בתחום, לשאול, לחקור ולהפוך לטוב יותר ויותר. שנים ארוכות של לימוד והתנסות, הצמיחו והפכו אותי לבעל מקצוע שמביא איתו משהו אחר וייחודי. אני נאמן לעבודתי ודואג להגיע תמיד לשלמות בכל מה שאני עושה. הדבר היחיד שאני רואה מול עיני הם הלקוחות שלי ומשימתי העיקרית היא לתת את האירוע הכי איכותי, מרגש ומיוחד שאפשר ולהפוך את הערב שלהם ללא פחות ממושלם!

באולפן ההקלטות שלי אני יוצר מוסיקת האוס מקורית ואף מפיק רמיקסים מיוחדים ועיבודים מוסיקליים בהזמנה מיוחדת של בעלי האירוע.

להיות די-ג'יי זה יותר מסתם לעשות מוסיקה לחתונה שלכם. להיות די-ג'י זה לתת את הצבע והגוון המיוחדים של האירוע, זה להכניס את האווירה המיוחדת, לשמח ולהעצים את ההתרגשות ואת הקסם שבאוויר. כל אירוע מרגש אותי מחדש כאילו זו הפעם הראשונה. למרות עשרות האירועים בהם הופעתי, אין ולעולם לא יהיו שני אירועים שהם זהים כי הרי בכל אירוע בעלי השמחה והרכב האנשים שונה ויחד איתו הצורך במוסיקה שונה, ושילובים שונים.

כל מסיבת חתונה מתוכננת בשיתוף עם החתן והכלה. לכל אירוע אני מכניס נשמה, ורעיונות מקוריים ויצירתיים, תוך שילוב קטעים מקוריים שמופקים במיוחד עבור בעלי השמחה ונותנים טוויסט מיוחד בדיוק במקום וברגע הנכון.

פרידריך ניטשה אמר: "החיים היו שגיאה ללא מוסיקה"... ואני מאמין שמוסיקה היא  מימד חוצה גבולות. . כשהיא מהדהדת בלבותיהם של אנשים בכוחה להדליק אהבה, לעורר רגשות, לרגש ולגעת בנשמה. זהו כוח עצום המחבר בין אנשים ללא הבדל דת גזע או מין. כשלקוחות שולחים לי נשיקה מהקהל... כשנשמעת תרועת התלהבות בתגובה למוסיקה שבחרתי להשמיע... כשהכלה ניגשת אלי בסיום האירוע ומספרת לי בעיניים דומעות שזה בדיוק הערב עליו חלמה כשהייתה ילדה... כשנשלח אלי sms מפרגן ביום שאחרי "תודה אחי, היה פיצוץ"...

אז אני יודע שבחרתי נכון. אלו הם רגעי האושר הקטנים שלי ושם אני מרגיש סיפוק אדיר.

כשהמוסיקה בחתונה שלכם מושלמת – מובטח לכם ערב בלתי נשכח!

 

facebookyoutubetwittersoundcloud
...


 עיצוב: Giraffic Design dot בניה: Design Plus