די-ג'יי פלוס...

די ג'יי ערן פרחי- 054-575-0070

בעלי מקצוע רבים עוסקים בתחום המוסיקה לאירועים. לכל אחד ארסנל משלו וכל אחד מפתח לעצמו סל מוצרים אותו הוא משווק ללקוחותיו. לערן פרחי אין סל מוצרים ואין חבילות קבועות מראש וכך הופך כל אירוע ליחיד ומיוחד. אז מה תקבלו מערן לערב החתונה שלכם?

 


•    נוסחת 30%+70% = 150% - אחת מאבני הדרך של ערן. איש מקצוע מעולה – משאיר את האגו בבית ויוצא לעבודה בתחושת שליחות ובאהבה למקצוע וללקוחות. די-ג'יי מקצועי ואיכותי מורכב מ – 70% בן אדם ו 30% מוסיקה, ואם בחרתם בערן, התוצאה לעולם תהיה לא פחות ממושלמת.


•    יכולת קריאת קהל מופלאה – אחת התכונות החשובות והבולטות של ערן פרחי היא היכולת לזהות בזמן אמת את קהל האורחים שהגיע לערב החתונה שלכם, ליצור את שילובי המוסיקה המדויקים אשר יגרמו לכל קשת הגילאים והטעמים להרגיש את המוסיקה וליהנות ממנה. ערן גם מבטיח שבערב בו אתם מתחתנים כל הקהל יקום על הרגליים וישמח ביחד איתכם.


•    עבודה יסודית היא שם המשחק... כל חתונה מתחילה בתכנון קפדני של המוסיקה. איך זה מתבצע? ביחד!  לדי-ג'יי ערן פרחי מומחיות מיוחדת והיא לתת לכם בדיוק את האווירה שאתם רוצים. החל מבחירת שירים לחופה ועד לסלואו הראשון שלכם חתן כלה כבעל ואישה. כל רגע בחתונה יקבל תשומת לב מרבית ויתוכנן בקפידה, מקצועיות ודייקנות.


•    ערן פרחי הוא הרבה מעבר לדי-ג'יי, יש לו מחויבות אישית גבוהה ביותר והוא מעניק ללקוחותיו שירות יוקרתי, איכותי, ומלא נשמה ורגש אבל לא פחות חשוב הוא בעל מוסר עבודה גבוה, אמינות ויושרה. ערן מאמין גדול בליווי אישי צמוד של הלקוח, המתבטא בהכנה דקדקנית של הארסנל המוסיקלי לערב החלומות שלכם ובשמירה על קשר רציף איתכם – בעלי השמחה. ערן מקפיד להגשים לכם חתן כלה – את כל החלומות בערב בו אתם מתחתנים.


•    גמישות והתאמת המוסיקה בשטח – למרות התכנון הקפדני והיסודי של ערב החתונה, יודע ערן פרחי להתגמש בהתאם למתרחש בשטח וכך, מובטח לכם ערב מיוחד ושמח ומוסיקה שתעטוף אתכם ואת האורחים באווירה מושלמת, שמחה ובלתי נשכחת.


•    להיות מיוחדים עד הסוף - להיות מיוחד, זה לדעת להכניס את הקטע הנכון בזמן הנכון, זה להכניס את ה - Remix שנערך במיוחד עבור החתונה שלכם ולהדליק את הקהל... כל אירוע הופך למיוחד במינו, בזכות שילובי המוסיקה המיוחדים של ערן . וגולת הכותרת היא היכולת להפיק במיוחד עבורכם קטעי מוסיקה מיוחדים על פי בקשתכם האישית. באולפן ההקלטות של ערן פרחי ניתן לייצר רעיונות מיוחדים לערב החתונה. תוכל להקליט שיר בקולך ולהקדיש אותו לכלתך הטרייה, תוכלו לברך ב remix מיוחד את האורחים, תוכלי להפתיע את בעלך הטרי בקטע נחמד שיושמע מייד לאחר שבירת הכוס בהצלחה ... באולפן ההקלטות של ערן השמיים הם הגבול ואתם מוזמנים ליהנות משפע של רעיונות מיוחדים ומפתיעים שיתנו טוויסט קטן לערב שלכם...


•    ערן הוא לא רק די ג'יי הוא גם יוצר מוסיקה מקורית משלו הוא יוצק אותה לתוך רחבת הריקודים במינון הנכון ובמקום הנכון ומסעיר באמצעותה את הקהל ...


•    ערן פרחי אוהב לתקלט לכם. כשהוא יוצא לעבודה הוא יודע שהערב הזה יהיה לא פחות ממושלם. בשבילו , כל חתונה היא עולם ומלואו. יחד איתכם הוא יתרגש ממש כאילוהוא עומד על בימת ה- DJ בפעם הראשונה והכי חשוב לו שתיהנו מערב החלומות שלכם.

ואם כל זה לא מספיק,קבלו עוד בונוס קטן באהבה -  ערן ישמח לעזור גם בשאר השירותים שתצטרכו לאירוע. ברשותו מאגר רחב של בעלי מקצוע מהטובים ביותם בתחום האירועים (ברמנים, צלמים, מעצבים, קייטרינג ועוד...). אלו בדיוק אנשי המקצוע שישלימו את החוויה המוסיקלית ויקפיצו את ליל הכלולות שלכם כמה מדרגות למעלה...

מתחתנים? 054-5750070 ותהיה לכם חתונה מהחלומות!!!


ערן פרחי ה-די-ג'יי שהופך כל חתונה לאירוע מושלם!  כי מוסיקה זה כל מה שצריך..

 

facebookyoutubetwittersoundcloud
...


 עיצוב: Giraffic Design dot בניה: Design Plus